top of page

Novinky

Vyhledat

16. a 17. září jsme měli s kolegy hvězdáři napilno. V sobotu jsme moc rádi přijali pozvání na 2. ročník Food Festivalu v Poříčí nad Sázavou, který opět věnuje dobrovolné vstupné našemu nadačnímu fondu pro Elišku Drábovou. Stejně jako loni se připojí i prodejci. Přijela se podívat i Danielka Vinšová, které díky loňskému Food Festivalu můžeme pořídit nový mechanický vozíček. Všichni doufáme, že se v něm Danielka poprvé sveze v listopadu, potřebuje ho opravdu jako sůl, protože roste jako z vody! Byla to nádherná sobota, počasí se tentokrát opravdu vytáhlo a všichni jsme si užili krásný den s výborným jídlem a pitím a skvělou náladou.

A v neděli ráno už jsme byli i s pokladničkami nastartovaní na 10. Benešovském běžeckém festivalu, se kterým symbolicky „běžíme“ už od roku 2017. Organizátoři už tradičně věnují 100% startovného z charitativního běhu a 10% ze všech ostatních přímo vybrané rodině. Letos už to bylo kolem poledne pře 20.000 Kč.

V pondělí ráno jsme po otevření pokladniček na Městském úřadě věděli naprosto přesně, že díky vám máme pro Elišku Drábovou z obou akcí 44.228 Kč. A tím to neskončilo. Až do dnešního dne přibylo na náš transparentní účet dalších více než 30.000,-Kč. Pomůžete nám tuhle pěknou částku zaokrouhlit alespoň na 80.000,- Kč? Stačí poslat jakýkoliv dar na náš účet https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-1288210297 nebo „nakrmit“ pokladničku třeba až si půjdete koupit knížku do Knihkupectví Daniela na Masarykově náměstí.

Děkujeme!

0 zobrazení0 komentářů

Loni v září jsme na fantastickém Food festivalu v Poříčí nad Sázavou zahájili sbírku pro Danielku Vinšovou s merosin deficitní kongenitální svalovou dystrofií. Dobrovolné vstupné a příspěvky prodejců připsaly na náš transparentní účet 35.000,- Kč a doufali jsme, že budeme moci co nejdřív pořídit speciální rehabilitační pomůcku Motren Duo 3 za 120.000,- Kč. Trvalo ale téměř rok než se nám podařilo celou částku shromáždit a potřeby Danielky se mezitím změnily. Holčička povyrostla a potřebuje rovnou dva vozíky – mechanický pro pohyb doma, který stojí právě 120.000, Kč a mnohem nákladnější elektrický, který rodině pořizuje nadace Život dětem. Začátkem června jsme uhradili zálohu 35.000,-Kč na mechanický vozík. Dodán bude v září a my se moc těšíme, že se s ním Danielka přijede pochlubit na 2. ročník Food festivalu v Poříčí!

0 zobrazení0 komentářů

18.11.2022


Benešovský běžecký festival letos pomáhal Emě Boučkové, která je naší hvězdičkou od roku 2018. Do hvězdářské pokladničky přispěli běžci i diváci částkou 24.206,- Kč. O pár dní později přišlo na náš účet 35.000,- Kč se zprávou „pro Emu“ od advokátní kanceláře Volf a partneři s.r.o.. Začátkem listopadu jsme pak přidali 2.872,- Kč z pokladničky v Knihkupectví Daniela. Zaokrouhlili jsme na 65.000,- Kč a posíláme Boučkovým na speciální ortézy, které nehradí pojišťovna, ale Emě by mohly pomoci vyhnout se operaci.

1 zobrazení0 komentářů
1
2
bottom of page