top of page
Vyhledat
  • jiri908

Dárky pro dvě vánoční víly

Jsme moc rádi, že týden před Štědrým dnem jsme mohli konečně předat dárky dvěma úžasným holčičkám a jejich rodinám. Před rokem jsme se seznámili s Danielkou Vinšovou, kterou svalová dystrofie odmalinka upoutala na invalidní vozík. Tahle upovídaná a veselá princezna ve všech ale budí dojem, že vlastně vyhrála. Její optimismus a energie jsou tak nakažlivé, jako byste se napili kouzelného elixíru. Danielce jsme slíbili nový, lehký vozík, na kterém by se mohla snadno pohybovat doma i ve školce a třeba i tančit, když na to přijde! Výrobce ho dodal v listopadu a Danielka se nám s ním v pátek 15. prosince přijela pochlubit do obřadní síně Městského úřadu v Praze (děkujeme hvězdáři Zdeňkovi Zahradníčkovi za zajištění a přejeme mu brzké uzdravení). Jestli se dá o invalidním vozíku říct, že je krásný, tak tenhle tedy je! Má nádherná růžová kola a je opravdu neuvěřitelně lehoučký. Myslíte, že jsme vašich 120 000,-Kč investovali dobře?

Eliška Drábová je jako křehoučká víla z jiného světa. Holčička s autismem plynně čte, díky různým terapiím a třeba i speciální kočičce Jackie dělá velké pokroky. Jsme moc rádi, že se na našem společném setkání cítila dobře a prozpěvovala si. Stejně jako Danielka měla velkou radost z knížky od hvězdářky Daniely Bendové (moc děkujeme za krásný předvánoční dárek pro obě holčičky). Tím hlavním byl šek na 85 000,- Kč, který si moc ráda převzala Eliščina maminka. Peníze rodině pomohou pokrýt další terapie a speciální pomůcky. A my se těšíme, že nám Eliška příště ukáže, co se nového naučila.

Děkujeme dalším hvězdářům – Else Zemánkové za dodání lahodných jednohubek, Pepovi Štěpánkovi za krásné květiny pro dámy – panu a Karlu Šindelářovi za bublinky a minizákusky.

PŘEJEME VÁM VŠEM KRÁSNÉ SVÁTKY A AŤ VÁM V NOVÉM ROCE SVÍTÍ ŠŤASTNÁ HVĚZDA!7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Hvězdný víkend!

16. a 17. září jsme měli s kolegy hvězdáři napilno. V sobotu jsme moc rádi přijali pozvání na 2. ročník Food Festivalu v Poříčí nad Sázavou, který opět věnuje dobrovolné vstupné našemu nadačnímu fondu

Vozík pro Danielku

Loni v září jsme na fantastickém Food festivalu v Poříčí nad Sázavou zahájili sbírku pro Danielku Vinšovou s merosin deficitní kongenitální svalovou dystrofií. Dobrovolné vstupné a příspěvky prodejců

Comments


bottom of page